LIFECOACH

O MĚJmenuji se Silvia Krcheňová a jsem začínající kouč. Jsem fascinovaná lidmi, jejich různorodostí. Ráda poslouchám životné příběhy. Lidé mi je rádi povídají, známí i neznámí. Bez ohledu na danou situaci a místo. Jsem člověk, který si váží otevřenosti, upřímnosti a rozhovorů s hloubkou. Tvůj příběh je to, na čem záleží.

,,Kdo se vzdá, nikdy nevyhraje. Kdo chce vyhrát, nikdy se nevzdá''

Občas potřebujeme průvodce v našem světě myšlenek. Někoho, kdo nás chytí za ruku a převede nás zahradou naší mysli a duše. A v tom ti může být užitečný právě kouč. Ty jsi tvůrce a já tvůj průvodce. Pojďme spolu na kousek tvé cesty.

Tvoje téma - tvůj cíl, tvůj sen, tvá hra. Protože ty seš jedinečný(á). Ty a já jako rovnocenní partneři v příjemným podnětných a důvěrných rozhovorech. Naučím tě vidět, co se v tobě skrývá. Budu tě doprovázet ve tvým světě myšlenek. Následně budeš schopný(á) se podívat na situaci z různých úhlu pohledu. Nebudu ti radit, nebudu tě hodnotit ani tě soudit. Je to tvůj svět, tvůj život a tvá hra. Utvoř si to, jak sám potřebuješ. Odhal tvůj skrytý potenciál a vytvoř si život, jaký chceš.

Silvia Krcheňová
LIFECOACH
Silvia Krcheňová
GSM: 721 301 708
E-mail: silviakrchenova00@gmail.com
wwww.lifecoach-pisek.cz